Turniej Mikołajkowy

6 grudnia 2012 roku w naszym Gimnazjum tradycyjnie odbył się Turniej Mikołajkowy.

W oczekiwaniu na Dostojnego Gościa uczniowie zmagali się w wielu konkurencjach sportowych i artystycznych. Odbył się między innymi konkurs na najładniejszy stroik świąteczny i najładniej przystrojoną choinkę. Wszyscy aktywnie i radośnie uczestniczyli w  turniejowych zmaganiach. Wygrała klasa III b, II miejsce zajęli uczniowie klasy III a, III miejsce przypadło klasie II b. Kulminacyjnym punktem była wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował uczniów i nauczycieli słodyczami.

{gallery}aktualnosci/2012_2013/mikolajki{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Turniej Mikołajkowy