Inscenizacja Skąpca

Inscenizacja Skąpca

Skąpiec Moliera to kolejna lektura, z którą zmierzyli się uczniowie klasy IIb. Przygotowali odpowiednie stroje i rekwizyty, a przede wszystkim znakomicie wcielili się w poszczególne role. Największy zachwyt wzbudził Józek Chmielarz w roli Harpagona. Wspaniale zaprezentowali się również inni uczniowie: Dominik Kowalczyk, Kasia Toboła, Iza Klecka, Ula Jagielska, Szczepan Bober, Dominik Toboła, Karolina Wąs i Przemek Baran.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Inscenizacja Skąpca