Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Inscenizacja Skąpca

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Inscenizacja Skąpca

Skąpiec Moliera to kolejna lektura, z którą zmierzyli się uczniowie klasy IIb. Przygotowali odpowiednie stroje i rekwizyty, a przede wszystkim znakomicie wcielili się w poszczególne role. Największy zachwyt wzbudził Józek Chmielarz w roli Harpagona. Wspaniale zaprezentowali się również inni uczniowie: Dominik Kowalczyk, Kasia Toboła, Iza Klecka, Ula Jagielska, Szczepan Bober, Dominik Toboła, Karolina Wąs i Przemek Baran.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Inscenizacja Skąpca