Dzień praw człowieka

Dzień praw człowieka

10 grudnia, w rocznicę podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, odbył się w naszej szkole konkurs klasowy na najciekawszy plakat prezentujący "Prawa dziecka". Zwyciężyła klasa I. Jednocześnie ogłoszone zostały wyniki testu ze znajomości prawa szkolnego. Pierwsze miejsce zdobył Patryk Bober (2b) uzyskując 90% pkt. Drugie miejsce ex aequo Jakub Hamowski (3b), Dominik Toboła (2b) i Grzegorz Wawryka (3a) z 83% pkt. Trzecie miejsce uzyskała Katarzyna Toboła (2b) zdobywając 82% pkt. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do gorliwego studiowania swoich praw jak również obowiązków.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Dzień praw człowieka