Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień praw człowieka

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień praw człowieka

10 grudnia, w rocznicę podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, odbył się w naszej szkole konkurs klasowy na najciekawszy plakat prezentujący "Prawa dziecka". Zwyciężyła klasa I. Jednocześnie ogłoszone zostały wyniki testu ze znajomości prawa szkolnego. Pierwsze miejsce zdobył Patryk Bober (2b) uzyskując 90% pkt. Drugie miejsce ex aequo Jakub Hamowski (3b), Dominik Toboła (2b) i Grzegorz Wawryka (3a) z 83% pkt. Trzecie miejsce uzyskała Katarzyna Toboła (2b) zdobywając 82% pkt. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do gorliwego studiowania swoich praw jak również obowiązków.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Dzień praw człowieka