Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Jak spędzasz wolny czas?

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Jak spędzasz wolny czas?

KONKURS!

Klasa 2b w ramach projektu edukacyjnego pt.: "Czas wolny dawniej i dziś", ogłasza dla uczniów naszego gimnazjum konkurs pt.: "Jak spędzasz wolny czas?". Oczekujemy ciekawych tekstów, które opowiadają o formach spędzania wolnego czasu. Każda praca powinna mieć aspekt indywidualny tzn. opisywać faktycznie miejsca i zdarzenia. Pracę mogą zawierać zdjęcia lub filmy. Termin konkursu: od 07.03.2013r. do 22.03.2013r.. Nauczyciele poloniści nagrodzą pracę punktami z zachowania. Opowiadania proszę przesłać na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Klasa 2b

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Jak spędzasz wolny czas?