Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Żyj smacznie i zdrowo

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Żyj smacznie i zdrowo

18 marca zakończył się konkurs w ramach edukacyjno –profilaktycznego  projektu „Żyj smacznie i zdrowo”. Uczniowie naszego Gimnazjum jak zwykle chętnie wzięli w nim udział. Konkurs polegał na wykonaniu plakatu, filmu lub zorganizowaniu wydarzenia społecznego o tematyce zdrowego żywienia  i aktywnego spędzania wolnego czasu.  Uczniowie klas II  a i III a wykonali plakaty informacyjne, uczniowie klasy II b i klasy I filmy edukacyjne. Dodatkowo uczniowie klasy pierwszej zorganizowali prelekcję nt. zdrowej żywności połączonej z degustacją pysznych zdrowych dań.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Żyj smacznie i zdrowo