Żyj smacznie i zdrowo

18 marca zakończył się konkurs w ramach edukacyjno –profilaktycznego  projektu „Żyj smacznie i zdrowo”. Uczniowie naszego Gimnazjum jak zwykle chętnie wzięli w nim udział. Konkurs polegał na wykonaniu plakatu, filmu lub zorganizowaniu wydarzenia społecznego o tematyce zdrowego żywienia  i aktywnego spędzania wolnego czasu.  Uczniowie klas II  a i III a wykonali plakaty informacyjne, uczniowie klasy II b i klasy I filmy edukacyjne. Dodatkowo uczniowie klasy pierwszej zorganizowali prelekcję nt. zdrowej żywności połączonej z degustacją pysznych zdrowych dań.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Żyj smacznie i zdrowo