Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Obchody "Światowego Dnia Ziemi"

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Obchody "Światowego Dnia Ziemi"

Dnia 26.04.2013 r. w naszym Gimnazjum obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. W tym roku obchody miały formę quizu, którego celem było popularyzowanie wiedzy związanej z ekologią i ochroną środowiska. Zwyciężyła klasa pierwsza, drugie miejsce zajęła klasa 2b, trzecie ex aequo klasy: 2a i 3a. Uczestników konkursu nagrodzono zgodnie z osiągnięciami, punktami dodatnimi z zachowania i ocenami z biologii.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Obchody "Światowego Dnia Ziemi"