Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Rocznica zbrodni katyńskiej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Rocznica zbrodni katyńskiej

10 kwietnia uczestniczyliśmy w akademii upamiętniającej rocznicę zbrodni katyńskiej - śmierci prawie 25 tys. polskich oficerów,  funkcjonariuszy policji państwowej, pracowników wywiadu i sądownictwa zamordowanych w 1940 r. z rozkazu Stalina strzałem w tył głowy. Na część artystyczną złożyły się okolicznościowe wiersze, piosenki oraz prezentacje multimedialne pokazujące ogrom  tragedii naszych rodaków. Chwilą ciszy uczciliśmy pamięć ofiar Katynia oraz oddaliśmy hołd 96 ofiarom katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, która wydarzyła się 10 kwietnia 2010 r.


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Rocznica zbrodni katyńskiej