Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zwycięstwo w turnieju Coca-Cola Cup

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zwycięstwo w turnieju Coca-Cola Cup

11 kwietnia 2013 w Uszwi odbył się pierwszy etap Rundy Eliminacyjnej Turnieju Piłkarskiego Coca – Cola Cup 2013.

Brały w niej udział cztery drużyny : Uszew, Iwkowa, Wojakowa i Czchów.

Do dalszego etapu rozgrywek zakwalifikowała się drużyna reprezentująca Gimnazjum Uszew w składzie:D.Kopeć ,S.Niewola, P.Pabian, D.Rozciecha, G.Wawryka, W.Baka, P.Baran, D.Kowalczyk, K.Grzesicki i F.Ząbkowski.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Zwycięstwo w turnieju Coca-Cola Cup