Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka do Oświęcimia

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka do Oświęcimia

20 maja klasy 2a, 2b oraz 3b naszej szkoły  uczestniczyły w wycieczce do Oświęcimia i Wadowic. Najpierw zwiedzili obóz zagłady Auschwitz oraz Auschwitz – Birkenau, gdzie podczas II wojny światowej hitlerowcy dokonali zagłady Polaków, Żydów oraz ludzi innych narodowości. Kolejnymi punktami wycieczki były Wadowice oraz Kalwaria Zebrzydowska. Podczas drogi powrotnej uczniowie oglądali film na temat obozu w Oświęcimiu.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Wycieczka do Oświęcimia