Projekt edukacyjny klasy IIb

27 maja obyła się prezentacja projektu edukacyjnego klasy 2b pt. Czas wolny dawniej i dziś. Celem było przedstawienie w jaki sposób spędzano czas wolny dawniej a w jaki spędza się go dzisiaj. Uczniowie, w swojej pracy korzystali z rożnych źródeł informacji, stworzyli: prezentacje multimedialne, ankietę, plansze prezentując jej wyniki, scenki rodzajowe, wywiad, przygotowali tańce oraz założyli stronę internetowa klasy 2b. Różnorodność form pozwoliła zrozumieć bogactwo ludzkiej kreatywności w aspekcie spędzania wolnego czasu. Po prezentacji projektu, uczniowie, nauczyciele jaki i rodzice mogli zobaczyć galerie przedmiotów jakich używano dawniej, zgromadzonych przez klasę 2b.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Projekt edukacyjny klasy IIb