Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Projekt edukacyjny klasy IIb

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Projekt edukacyjny klasy IIb

27 maja obyła się prezentacja projektu edukacyjnego klasy 2b pt. Czas wolny dawniej i dziś. Celem było przedstawienie w jaki sposób spędzano czas wolny dawniej a w jaki spędza się go dzisiaj. Uczniowie, w swojej pracy korzystali z rożnych źródeł informacji, stworzyli: prezentacje multimedialne, ankietę, plansze prezentując jej wyniki, scenki rodzajowe, wywiad, przygotowali tańce oraz założyli stronę internetowa klasy 2b. Różnorodność form pozwoliła zrozumieć bogactwo ludzkiej kreatywności w aspekcie spędzania wolnego czasu. Po prezentacji projektu, uczniowie, nauczyciele jaki i rodzice mogli zobaczyć galerie przedmiotów jakich używano dawniej, zgromadzonych przez klasę 2b.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Projekt edukacyjny klasy IIb