Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Gratulacje dla finalistki

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Gratulacje dla finalistki

Co roku w naszym gimnazjum wielu uczniów przystępuje do konkursów organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty. W tym roku szkolnym wprawdzie niewielu uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego, ale za to mamy jedną finalistkę etapu wojewódzkiego. Jest nią Małgorzata Franczyk, która startowała w konkursie języka polskiego. Przygotowywała ją polonistka mgr Dorota Mucha.

Serdecznie gratulujemy Małgosi sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Gratulacje dla finalistki