Podsumowanie całorocznej pracy

Koniec roku szkolnego to tradycyjnie czas podsumowań. Z tej okazji odbył się apel, na którym pani dyrektor przedstawiła zebranym uczniom i rodzicom wyniki, jakie osiągnęły poszczególne klasy oraz uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu oraz 100% frekwencję. Pani dyrektor ogłosiła też nazwiska uczniów, którzy zgodnie ze statutem gimnazjum uzyskali tytuł sportowca roku i najlepszego ucznia roku. Uczniowie, którzy osiągali sukcesy sportowe zostali odznaczeni medalami. Za pozostałe osiągnięcia wręczane były nagrody książkowe.

Pani dyrektor wyróżniła nie tylko uczniów, ale i rodziców. Tym, których dzieci przez 3 lata uzyskiwały promocję z wyróżnieniem, wręczyła listy gratulacyjne. Zaś tym rodzicom, którzy angażowali się w pracę na rzecz szkoły serdecznie podziękowała i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Również przewodnicząca Rady Rodziców przyłączyła się do podziękowań za współpracę.

Apel podsumowujący był też okazją do złożenia podziękowań księdzu Janowi Baranowi, który w wakacje opuści naszą parafię.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Podsumowanie całorocznej pracy