Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Podsumowanie całorocznej pracy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Podsumowanie całorocznej pracy

Koniec roku szkolnego to tradycyjnie czas podsumowań. Z tej okazji odbył się apel, na którym pani dyrektor przedstawiła zebranym uczniom i rodzicom wyniki, jakie osiągnęły poszczególne klasy oraz uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu oraz 100% frekwencję. Pani dyrektor ogłosiła też nazwiska uczniów, którzy zgodnie ze statutem gimnazjum uzyskali tytuł sportowca roku i najlepszego ucznia roku. Uczniowie, którzy osiągali sukcesy sportowe zostali odznaczeni medalami. Za pozostałe osiągnięcia wręczane były nagrody książkowe.

Pani dyrektor wyróżniła nie tylko uczniów, ale i rodziców. Tym, których dzieci przez 3 lata uzyskiwały promocję z wyróżnieniem, wręczyła listy gratulacyjne. Zaś tym rodzicom, którzy angażowali się w pracę na rzecz szkoły serdecznie podziękowała i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Również przewodnicząca Rady Rodziców przyłączyła się do podziękowań za współpracę.

Apel podsumowujący był też okazją do złożenia podziękowań księdzu Janowi Baranowi, który w wakacje opuści naszą parafię.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Podsumowanie całorocznej pracy