Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dni Otwarte w Zespole Szkół w Czchowie

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dni Otwarte w Zespole Szkół w Czchowie

W dniu 18 marca 2014 młodzież 3 klas Gimnazjum wzięła udział w Dniach Otwartych w Zespole Szkół w Czchowie. Uczniowie zostali zapoznani z ofertą edukacyjną tej szkoły, zwiedzili sale lekcyjne, pracownie, bibliotekę oraz mogli wziąć udział w konkursach. Młodzież z Zespołu Szkół w Czchowie przygotowała również występ artystyczny prezentujący formy aktywności, które są organizowane w tej placówce. 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Dni Otwarte w Zespole Szkół w Czchowie