Żyj smacznie i zdrowo-konkursy

OGŁOSZENIE

Szkolne koło PCK ogłasza konkursy w kolejnej edycji projektu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo”. Wszystkie pracy konkursowe mają dotyczyć tematyki prozdrowotnej i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Kategorie konkursowe:

a) Plakat społeczny (informacyjny) przygotowany w dowolnej technice (rysunkowej, malowanej, graficznie, bądź jako kolaż) w formacie A3 (297mm x 420mm).

b) Film społeczny (informacyjny) nagrany telefonem komórkowym, aparatem cyfrowym bądź kamerą cyfrową. Powinien trwać nie więcej niż 90 sekund i być zapisany w formacie: mov, mpg, mp4, lub avi, wielkość plików do 40 MB.

c) Wydarzenie społeczne zorganizowane przez uczniów klasy dla innych uczniów ze szkoły, rodziców lub mieszkańców miasta. Wydarzenie może przyjąć dowolną formę, np. przedstawienie szkolne, piknik, lekcja dla uczniów innej klasy.

Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie. Czekają atrakcyjne nagrody!!

Termin składania prac do 21 marca 2014!

ŻYCZYMY POWODZENIA

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Żyj smacznie i zdrowo-konkursy