Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dyktando z języka angielskiego

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dyktando z języka angielskiego

W dniu 21.03.2014 r. (tj. piątek) jeden uczeń klasy IIIa oraz jedna uczennica klasy II wzięli udział w finale międzyszkolnego dyktanda językowego. Zadaniem uczniów było zapisanie usłyszanego tekstu, który był oparty na książkach z serii Penguin Readers w j. Angielskim. Nasi uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami oraz znajomością zasad gramatycznych, leksykalnych oraz interpunkcyjnych w tym języku.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Dyktando z języka angielskiego