Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie z podróżnikiem

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie z podróżnikiem

Dnia 14.03.2014 roku gościliśmy podróżnika Ryszarda Ferenca. Opowiedział nam o swojej podróży po Wietnamie, słynnych budowlach, lokalnych przysmakach oraz o kulturze tego kraju. Pokazał także wiele ciekawych zdjęć i pamiątek ze swoich wypraw. Dwoje uczniów miało również możliwość przymierzenia szaty mnicha oraz lokalnego wietnamskiego stroju.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Spotkanie z podróżnikiem