Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

29.04.2014 r. odbył się Konkurs Piosenki Anglojęzycznej zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku. Nasze Gimnazjum reprezentowały dwie uczennice z klasy II: Joanna Kotarba i Aleksandra Opoka, które wystąpiły jako duet w piosence z repertuaru Miley Cyrus pt. „Wrecking Ball”. Jury pod przewodnictwem Pani Janiny Motak – Dyrektora Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym w Brzesku miało bardzo trudną decyzję do podjęcia, ponieważ poziom był wyrównany. Wszyscy uczestnicy wykazali się zarówno umiejętnościami wokalnymi jak i językowymi. Nasze uczennice miały okazję rywalizować z najlepszymi gimnazjalistami z powiatu brzeskiego, a efektem tych zmagań jest dyplom. Z niecierpliwością czekamy na następną edycję.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Konkurs Piosenki Anglojęzycznej