III Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej

III Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej

6 maja  dwoje uczniów naszej szkoły Agnieszka Jarosińska i Patryk Bober wzięli udział w III Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej w Kamionnej. W styczniu odbył się etap szkolny, w którym zakwalifikowali się oni do finału, podczas którego zmagali się z zadaniami matematycznymi, testem logicznego myślenia oraz wiedzą z zakresu wybranego przedmiotu fizyki lub chemii. Po zakończeniu konkursu uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wyniki będą znane za kilka dni.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 III Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej