Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
III Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

III Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej

6 maja  dwoje uczniów naszej szkoły Agnieszka Jarosińska i Patryk Bober wzięli udział w III Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej w Kamionnej. W styczniu odbył się etap szkolny, w którym zakwalifikowali się oni do finału, podczas którego zmagali się z zadaniami matematycznymi, testem logicznego myślenia oraz wiedzą z zakresu wybranego przedmiotu fizyki lub chemii. Po zakończeniu konkursu uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wyniki będą znane za kilka dni.

 
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 III Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej