Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Rozśpiewana przerwa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Rozśpiewana przerwa

8 maja nasza szkoła wzięła udział w II edycji ogólnopolskiej akcji „Rozśpiewana przerwa- patriotyczne śpiewanie”. Podczas długiej przerwy uczniowie zgromadzili się w jednej z sal lekcyjnych, by z dużym zaangażowaniem śpiewać pieśni bliskie sercu każdego Polaka. W repertuarze znalazły się m. in. takie utwory, jak: Mazurek Dąbrowskiego, Rota, Witaj majowa jutrzenko, Płynie Wisła, płynie. Udział w tej inicjatywie był z pewnością piękną lekcją patriotyzmu i wyrazem szacunku dla polskiego dziedzictwa kulturowego.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Rozśpiewana przerwa