WARSZTATY W RAMACH DORADZTWA ZAWODOWEGO

WARSZTATY W RAMACH DORADZTWA ZAWODOWEGO

W piątek 9 maja uczniowie klas trzecich wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez panią Joannę Banaśkiewicz z Młodzieżowego Biura Pracy w Brzesku. Zajęcia te miały na celu ułatwić naszym trzecioklasistom trafny wybór szkoły ponadgimnazjalnej. Uczniowie przypomnieli sobie strukturę szkolnictwa w Polsce oraz kryteria, jakimi powinni kierować się w planowaniu swojej ścieżki kariery. Podczas zajęć rozwiązywali m. in. test uzdolnień, który pozwala określić własne predyspozycje do wykonywania zadań na danym stanowisku pracy.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 WARSZTATY W RAMACH DORADZTWA ZAWODOWEGO