PROJEKT EDUKACYJNY

PROJEKT EDUKACYJNY

13 maja uczniowie klasy drugiej zaprezentowali efekty swojej pracy nad projektem edukacyjnym ” Zasady zdrowego stylu życia”. Przez kilka miesięcy zbierali i opracowywali informacje o tym,  jak należy żyć zdrowo. Drugoklasiści pracowali podzieleni na grupy tematyczne: uzależnienia, aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie. W wyniku ich działań  mogliśmy obejrzeć pouczające prezentacje, plakaty edukacyjne, film o aktywności fizycznej i wywiad, który uczniowie przeprowadzili z panią doktor Barbarą Skórnóg. Na zakończenie prezentacji projektu odbyła się degustacja pysznych, zdrowych potraw. 14 maja uczniowie zaprezentowali swój projekt rodzicom.