Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
PROJEKT EDUKACYJNY

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

PROJEKT EDUKACYJNY

13 maja uczniowie klasy drugiej zaprezentowali efekty swojej pracy nad projektem edukacyjnym ” Zasady zdrowego stylu życia”. Przez kilka miesięcy zbierali i opracowywali informacje o tym,  jak należy żyć zdrowo. Drugoklasiści pracowali podzieleni na grupy tematyczne: uzależnienia, aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie. W wyniku ich działań  mogliśmy obejrzeć pouczające prezentacje, plakaty edukacyjne, film o aktywności fizycznej i wywiad, który uczniowie przeprowadzili z panią doktor Barbarą Skórnóg. Na zakończenie prezentacji projektu odbyła się degustacja pysznych, zdrowych potraw. 14 maja uczniowie zaprezentowali swój projekt rodzicom.