Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
III Powiatowy konkurs języka angielskiego dla Gimnazjalistów

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

III Powiatowy konkurs języka angielskiego dla Gimnazjalistów

15 maja odbył się międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla gimnazjalistów zorganizowany przez Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni. W konkursie wzięło udział ponad 70 uczniów z powiatu brzeskiego oraz bocheńskiego. Konkurs miał formę testu, który sprawdzał wiedzę i umiejętności z zakresu struktur gramatycznych  oraz leksykalnych w różnego rodzaju zadaniach, np. test wielokrotnego wyboru, tłumaczenie fragmentów zdań na j. angielski, przekształcanie zdań, uzupełnianie luk oraz słowotwórstwo. Uczniowie pisali test w dwóch kategoriach: kategoria uczniów klas I i II oraz uczniów klas III. Nasze Gimnazjum reprezentowało 4 uczniów: Kornelia Mikulska (klasa II), Patryk Bober (klasa IIIb), Artur Babraj (klasa IIIa) oraz  Konrad Czchowski (klasa IIIa).

Patryk Bober zajął III miejsce w kategorii uczniów klas III. W nagrodę otrzymał dyplom oraz bon pieniężny do wykorzystania w sieci sklepów Empik. Gratulacje należą się również pozostałym uczniom, ponieważ wszyscy otrzymali ponad 50% punktów.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 III Powiatowy konkurs języka angielskiego dla Gimnazjalistów