Dzień Szkoły bez Przemocy i Dzień bez Papierosa

31 maja obchodziliśmy Dzień bez Papierosa. Z tej okazji w naszym Gimnazjum odbył się happening antynikotynowy połączony z obchodami Dnia Szkoły bez Przemocy. Uczniowie klasy drugiej w krótkiej prelekcji przypomnieli, czym jest agresja szkolna i jak należy przeciwdziałać wszelkim przejawom niewłaściwego zachowania oraz jak ważna w życiu jest tolerancja, kultura osobista, szacunek dla innych, wzajemna pomoc, kultura wysławiania się. W dalszej części zwrócili uwagę na szkodliwość palenia papierosów i negatywne skutki tego nałogu. Następnie odbyła się prezentacja okolicznościowych plakatów, które były antyreklamą papierosa. Uczniowie poszczególnych klas wykonali piękne, ciekawe prace ilustrujące szkodliwość palenia.


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Dzień Szkoły bez Przemocy i Dzień bez Papierosa