Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Biegi Przełajowe w Gnojniku

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Biegi Przełajowe w Gnojniku

W piątek 30 maja reprezentacja naszego Gimnazjum w składzie: Przemysław Baran, Karolina Kaźmierczyk, Ewelina Nowak, Konrad Rams, Dominik Rzepecki, Filip Ząbkowski uczestniczyła w biegach przełajowych, które wpisywały się w cykl imprez związanych z 10. rocznicą nadania Publicznemu Gimnazjum w Gnojniku imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Biegi Przełajowe w Gnojniku