Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Obchody Europejskiego Dnia Języków

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Obchody Europejskiego Dnia Języków

30.09.2014 r. w naszej szkole odbyły się obchody Europejskiego Dnia Języków. Święto to ma na celu podkreślenie roli języków obcych w codziennym życiu oraz włączenie całej społeczności gimnazjum w życie szkoły.

Każda klasa miała za zadanie przygotować prezentację określonego języka. Klasa I przybliżyła wszystkim uczniom tradycję, symbole, stroje i potrawy charakterystyczne dla krajów anglojęzycznych, klasa II wylosowała język hiszpański, a klasa III język niemiecki.

Wszyscy uczniowie włączyli się chętnie w przygotowania, wykazali się dużą kreatywnością i samodzielnością, szczególnie w kwestii doboru potraw i strojów.


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Obchody Europejskiego Dnia Języków