Obchody Europejskiego Dnia Języków

30.09.2014 r. w naszej szkole odbyły się obchody Europejskiego Dnia Języków. Święto to ma na celu podkreślenie roli języków obcych w codziennym życiu oraz włączenie całej społeczności gimnazjum w życie szkoły.

Każda klasa miała za zadanie przygotować prezentację określonego języka. Klasa I przybliżyła wszystkim uczniom tradycję, symbole, stroje i potrawy charakterystyczne dla krajów anglojęzycznych, klasa II wylosowała język hiszpański, a klasa III język niemiecki.

Wszyscy uczniowie włączyli się chętnie w przygotowania, wykazali się dużą kreatywnością i samodzielnością, szczególnie w kwestii doboru potraw i strojów.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Obchody Europejskiego Dnia Języków