Otrzęsiny pierwszoklasistów

16 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka,  na której zgodnie z tradycją miały miejsce otrzęsiny uczniów klasy pierwszej. Zgodnie ze zwyczajem najstarsi uczniowie, czyli trzecioklasiści  przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek ciekawe, zabawne konkurencje.Pierwszoklasiści mogli wykazać się talentem wokalnym, tanecznym a nawet zabawić się w projektantów stroju dla swojej wychowawczyni. Po konkurencjach, które wszystkich wprawiły w dobry humor, odbyła się dyskoteka.

{gallery}aktualnosci/2014_2015/otrzesiny{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Otrzęsiny pierwszoklasistów