Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Lekcja wiedzy o społeczeństwie w Urzędzie Gminy Gnojnik

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Lekcja wiedzy o społeczeństwie w Urzędzie Gminy Gnojnik

16 października uczniowie II klasy pod opieką pani Doroty Muchy oraz pana Stanisława Wilka odwiedzili Urząd Gminy w Gnojniku, gdzie zobaczyli jak w praktyce działa ta instytucja. Młodzież została powitana przez wójta gminy Pana Sławomira Paterka oraz sekretarza gminy Panią Annę Rachwalik, która oprowadziła nas po budynku urzędu oraz opowiedziała o tym, na czym polega praca poszczególnych wydziałów i jakie sprawy można tam załatwić. Na koniec wizyty w gabinecie Pana Wójta odbyła się dyskusja na temat problemów naszej wsi oraz propozycji ich rozwiązania. Pan Sławomir Paterek zachęcał uczniów do zaglądania na stronę urzędu i śledzenia, co się w naszej gminie dzieje.

W czasie wycieczki gimnazjaliści mieli możliwość zobaczyć, jak w praktyce wygląda funkcjonowanie urzędu oraz poznać osoby, które na co dzień zajmują się sprawami naszej gminy.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Lekcja wiedzy o społeczeństwie w Urzędzie Gminy Gnojnik