Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Święto Szkoły. Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Święto Szkoły. Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

13 października obchodziliśmy „Święto Szkoły”. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, którą rozpoczęło ślubowanie pierwszoklasistów. Przez ten symboliczny akt stali się oni pełnoprawnymi uczniami Publicznego Gimnazjum w Uszwi. „Święto Szkoły” jest znakomitą okazją, by przypomnieć sobie postać naszej patronki i jej zasługi, dlatego w tym roku odbył się konkurs wiedzowy ”Awantura o Królową Jadwigę”. Uczniowie poszczególnych klas bardzo dobrze przygotowali się do tego turnieju i świetnie odpowiadali na pytania. Najlepiej poradzili sobie przedstawiciele klasy drugiej. W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i gratulacje od samej Królowej Jadwigi.

Ważną częścią tego spotkania były obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej Z tej okazji uczniowie klasy II przygotowali inscenizację lekcji z przymrużeniem oka, która wszystkich wprawiła w dobry humor. Nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji otrzymali także życzenia od Samorządu Uczniowskiego oraz od Rady Rodziców.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Święto Szkoły. Dzień Komisji Edukacji Narodowej.