Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Mikołajki dla Domu Dziecka w Jasieniu

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Mikołajki dla Domu Dziecka w Jasieniu

Dnia 22 grudnia 2014 roku przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego, w składzie: Roksana Pawełek i Fatima Elassa wraz z opiekunem SU odwiedzili Dom Dziecka w Jasieniu. W czasie spotkania złożyliśmy życzenia świąteczne oraz przekazaliśmy darowiznę od społeczności gimnazjum

.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Mikołajki dla Domu Dziecka w Jasieniu