Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Turniej Tenisa Stołowego

 

Dnia 9 stycznia 2014 r. w naszym Gimnazjum zostały rozegrane zawody w tenisie stołowym. Gościliśmy reprezentacje PG Gnojnik pod opieką p. Małgorzaty Horosin. Zacięta rywalizacja w grach indywidualnych i drużynowych pozwoliła na wyłonienie zwycięzców. W rozgrywkach indywidualnych zwyciężył reprezentant PG Gnojnik – Kamil Wiśniowski, drugie miejsce zajął reprezentant PG Uszew Marcin Rąpała. Natomiast w rywalizacji drużyn zwyciężyła drużyna PG Uszew w składzie: Kamil Niewola i Kacper Grzesicki. Dla zwycięzców przygotowano medale i dyplomy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Turniej Tenisa Stołowego