Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie profilaktyczne

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie profilaktyczne

 

22 stycznia w naszą szkołę odwiedził  znany i lubiany aktor Lech Dyblik. Gość opowiedział historię swojego życia naznaczonego problemem alkoholowym. Mówił o trudnej walce z nałogiem, o własnych słabościach  oraz budowaniu relacji z najbliższymi. Aktor podkreślił wartość rodziny oraz szczerości i otwartości w kontaktach z drugim człowiekiem. Przestrzegał młodzież przed uleganiem wpływom zgubnych reklam oraz grup rówieśniczych, które prowadzą do uzależnienia od alkoholu czy narkotyków. Podczas spotkania gość wykonał przy akompaniamencie gitary kilka pięknych rosyjskich piosenek.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Spotkanie profilaktyczne