Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zabawa karnawałowa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zabawa karnawałowa

29 stycznia odbyła się w naszej szkole tradycyjna zabawa karnawałowa. Imprezę rozpoczęły konkursy, w których uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych klas. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą muzyczną, umiejętnościami malarskimi i pisarskimi oraz sprawnością fizyczną. Dodatkowo do udziału w jednej z konkurencji włączeni zostali wychowawcy. Każda klasa miała za zadanie przygotować bajkowy strój karnawałowy dla swojego opiekuna, który wychowawcy zaprezentowali podczas zabawy. Po konkursach wszyscy uczniowie udali się na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców, a następnie rozpoczęła się dyskoteka, na której wszyscy świetnie się bawili.