Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

 

W dniu 20 marca odbyły się dni otwarte ZSP nr 1 w Brzesku, w których wzięli udział uczniowie klasy 3 naszego Gimnazjum. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z kierunkami kształcenia, zwiedzić budynek szkoły oraz uczestniczyć w lekcjach otwartych, m.in. matematyki, fizyki, języków obcych, ekonomii. Mamy nadzieję, że ten wyjazd przyczyni się do zwiększenia świadomości uczniów na temat wyboru ich przyszłych kierunków kształcenia.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1