Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Sukces drużyny siatkarzy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Sukces drużyny siatkarzy

Dnia 18 marca 2015 r. w Czchowie zostały rozegrane zawody powiatowe w piłce siatkowej zorganizowane przez  Publiczne Gimnazjum w Czchowie i Starostwo Powiatowe w Brzesku. Wzięło w nich udział 8 zespołów. Drużyna chłopców, która reprezentowała nasze Gimnazjum zajęła w tych zawodach III miejsce. Gratulujemy!

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Sukces drużyny siatkarzy