Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zawody gminne w piłce ręcznej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zawody gminne w piłce ręcznej

Dnia 19 marca 2015 r. reprezentacje żeńska i męska naszego Gimnazjum rozegrały mecze eliminacyjne z drużynami Publicznego Gimnazjum w Gnojniku. W rywalizacji dziewcząt sukces odniosły zawodniczki PG w Gnojniku, natomiast w rywalizacji chłopców awans do zawodów powiatowych wywalczyła drużyna naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach powiatowych.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Zawody gminne w piłce ręcznej