Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Rocznica zbrodni katyńskiej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Rocznica zbrodni katyńskiej

13 kwietnia w naszej szkole odbyła się akademia upamiętniająca  75. rocznicę zbrodni katyńskiej. Uczniowie klasy I przedstawili montaż słowno-muzyczny, oddając hołd wszystkim Polakom zamordowanym strzałem w tył głowy w Katyniu, Miednoje i Charkowie.  Nie zapomnieli również o 96 ofiarach katastrofy samolotu rządowego w Smoleńsku w 2010 r., którzy chcieli uczcić pamięć zamordowanych, a sami zginęli. Uroczystość była dobrą okazją do przybliżenia gimnazjalistom sytuacji polskich jeńców w obozach radzieckich oraz uświadomienia im znaczenia wartości, jakimi są pokój i wolność.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Rocznica zbrodni katyńskiej