Sukcesy uczniów naszej szkoły

Sukcesy uczniów naszej szkoły

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w kilku konkursach przedmiotowych. Największy sukces odniosła Klaudia Warkocz z kl.III, która została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego i znalazła się w gronie 195 uczniów Małopolski zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!

Kornelia Mikulska z kl.III zdobyła I miejsce w Powiatowym Konkursie "Moje Pasje" w kategorii film. Konkurs był organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku pod patronatem  TVP Kraków oraz Starosty Brzeskiego. Prace były oceniane przez profesjonalne jury w składzie: p. Ewa Godlewska - Jeneralska dziennikarka TVP Info, Starosta Brzeski p. Andrzej Potępa oraz Dyrektor Telewizji Kraków p. Leszek Dziura.  Gratulujemy!

Nagrodzony film pod tytułem "Art Attack" można zobaczyć

.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Sukcesy uczniów naszej szkoły