Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Kodeks Walki z Rakiem

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Kodeks Walki z Rakiem

Realizując założenia EKWzR w naszym Gimnazjum pod koniec marca miała miejsce prezentacja materiałów informujących o szkodliwości nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV. Uczniowie zapoznali się z materiałami dydaktycznymi stworzonymi na potrzebę realizacji programu: „Skóra pod lupą”. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Kodeks Walki z Rakiem