Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Światowy Dzień Zdrowia

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Światowy Dzień Zdrowia

W dniach od 9.04 2015 do 18.04.2015 w Publicznym Gimnazjum w Uszwi obchodzono Światowy Dzień Zdrowia.
Hasłem przewodnim było "Bezpieczeństwo żywności". Uczniowie uczestniczyli w pogadance pani higienistki szkolnej "Bezpieczeństwo żywności". Dowiedzieli się jak przygotowywać posiłki, czego unikać podczas obróbki żywności oraz do jakich chorób przyczyniają się zepsute i skażone produkty.

Na lekcjach wychowawczych uczniowie oglądali prezentacje multimedialne poświęcone tematyce związanej z bezpiecznym i zdrowym odżywianiem. W ramach zajęć technicznych przygotowali zdrowe i smaczne kanapki ,na lekcjach sztuki przygotowali plakaty uświadamiające uważne czytanie etykiet na produktach i właściwe przygotowywanie posiłków. Na gazetkach szkolnych(wykonanych w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia) można było dowiedzieć się jak ważne jest prowadzenie  zdrowego trybu życia.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Światowy Dzień Zdrowia