Projekt przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie

Projekt przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie

W ostatnim czasie na lekcjach wiedzy o społeczeństwie uczniowie klasy II przedstawiali projekty z wiedzy o społeczeństwie: Kilka słów o Uszwi, Wybory samorządowe, Tradycje Małopolski, Zdrowe odżywianie i Co wiemy o uzależnieniach?. Tematy te opracowane zostały w formie prezentacji multimedialnych, tańców, plakatów, referatów, wywiadów, potraw regionalnych, filmów, scenek i różnych rekwizytów.

Projekty przygotowały kilkuosobowe grupy. Współpraca przyczyniła się do integracji uczniów i każdemu pozwoliła odnaleźć się w grupie.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Projekt przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie