Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Projekt przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Projekt przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie

W ostatnim czasie na lekcjach wiedzy o społeczeństwie uczniowie klasy II przedstawiali projekty z wiedzy o społeczeństwie: Kilka słów o Uszwi, Wybory samorządowe, Tradycje Małopolski, Zdrowe odżywianie i Co wiemy o uzależnieniach?. Tematy te opracowane zostały w formie prezentacji multimedialnych, tańców, plakatów, referatów, wywiadów, potraw regionalnych, filmów, scenek i różnych rekwizytów.

Projekty przygotowały kilkuosobowe grupy. Współpraca przyczyniła się do integracji uczniów i każdemu pozwoliła odnaleźć się w grupie.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Projekt przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie