Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Symulowane wybory prezydenckie w uszewskim gimnazjum

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Symulowane wybory prezydenckie w uszewskim gimnazjum

30 kwietnia w naszej szkole w ramach projektu zorganizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej Młodzi głosują przeprowadziliśmy symulowane wybory prezydenckie. Komisja wyborcza w składzie: przewodnicząca – Wiktoria Ciura, członkowie: Oliwia Malaga i Kornelia Warkocz przygotowała lokal wyborczy, który znajdował się w sali nr 8 oraz całą dokumentację: listy uprawnionych do głosowania, karty wyborcze oraz protokół z przeprowadzonych wyborów. Wszystkie dokumenty zostały opieczętowane pieczątką szkoły. Uczniowie, którzy wzięli udział w wyborach przynieśli dokument ze zdjęciem, na podstawie którego otrzymali kartę do głosowania. Głosowanie było tajne – każdy mógł dokonać wyboru za przygotowanym parawanem. Następnie uczniowie wrzucali karty do urny. Po głosowaniu komisja przeliczyła głosy, sporządziła protokół i wysłała do Centrum Edukacji Obywatelskiej. W głosowaniu wzięło udział 47 uczniów na 69 uprawnionych, co dało 68% frekwencji.

 

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Symulowane wybory prezydenckie w uszewskim gimnazjum