Gra terenowa Z dziejów Uszwi

3 czerwca w godzinach 900-1100 w naszej szkole odbędzie się gra terenowa Z dziejów Uszwi. Wezmą w niej udział uczniowie, rodzice oraz przedstawiciele społeczności lokalnej. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy. Każda z nich będzie miała do przebycia inną trasę w obrębie Uszwi. W trakcie wędrówki uczestnicy będą musieli znaleźć odpowiednie punkty, w których agenci dadzą im do wykonania różne zadania związane z historią naszej miejscowości. Mamy nadzieję, że wszyscy będą się dobrze bawić, a przy okazji świetnie poradzą sobie z przygotowanymi poleceniami i przypomną sobie wiele faktów z dziejów Uszwi.

Trzymamy kciuki za wszystkie drużyny!

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Gra terenowa Z dziejów Uszwi