Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Powódź - Edukacja dla bezpieczeństwa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Powódź - Edukacja dla bezpieczeństwa

W ramach przedmiotu Edukacja dla bezpieczeństwa dwie uczennice Joanna Kotarba i Karolina Smaluch przygotowały pytania z zakresu powodzi na terenie Gminy Gnojnik oraz przeprowadziły wywiad z p. Grzegorzem Baką odpowiedzialnym za zarządzanie kryzysowe i obronę cywilną.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Powódź - Edukacja dla bezpieczeństwa