Dzień Sportu

Dzień Sportu

1 czerwca 2015 uczniowie Publicznego Gimnazjum w Uszwi obchodzili Dzień Sportu.

W ramach obchodów odbyła się IX edycja Turnieju o Puchar Sołtysa. Chłopcy grali w piłkę nożną, pierwsze miejsce zdobyła klasa trzecia. Królem strzelców został Kamil Niewola.

Dziewczęta rozegrały mecz unihokeja, a zwyciężyły uczennice z klasy pierwszej.

Społeczność gimnazjalna dzielnie kibicowała swoim faworytom, a przy zmaganiach sportowych nie zapomniano o grze fair play.

Na koniec Pan Sołtys Stanisław Cebula wręczył puchary zwycięzcom, a wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki.