Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Symbole Krajów Anglo- i Niemieckojęzycznych

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Symbole Krajów Anglo- i Niemieckojęzycznych

Gminny Konkurs "Symbole Krajów Anglo- i Niemieckojęzycznych"
Klaudia Warkocz i Joanna Kotarba, uczennice klasy III Publicznego Gimnazjum w Uszwi zajęły I miejsce w zorganizowanym w Publicznym Gimnazjum w Gnojniku Gminnym Konkursie "Symbole Krajów Anglo- i Niemieckojęzycznych". Uczennice przygotowały makietę zamku Neuschwanstein w Niemczech. 
Gratulujemy!
Joanna Olchawa

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Symbole Krajów Anglo- i Niemieckojęzycznych