Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
IX Zjazd Szkolnych Kół Caritas

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

IX Zjazd Szkolnych Kół Caritas

17 czerwca uczniowie  naszego Gimnazjum uczestniczyli w IX Zjeździe Szkolnych Kół Caritas diecezji tarnowskiej, który odbył się w Grybowie. Spotkanie rozpoczęła Msza św. w tamtejszej bazylice pod przewodnictwem ks. prałata Stanisława Słowika, dyrektora Caritas Diecezji Rzeszowskiej. W koncelebrze uczestniczyli księża - asystenci kościelni Szkolnych Kół Caritas. Po Eucharystii młodzież miała okazję zwiedzić ciekawe miejsca Grybowa. Następnie rozpoczęła się wspólna agapa. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął bp tarnowski Andrzej Jeż.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 IX Zjazd Szkolnych Kół Caritas