IX Zjazd Szkolnych Kół Caritas

IX Zjazd Szkolnych Kół Caritas

17 czerwca uczniowie  naszego Gimnazjum uczestniczyli w IX Zjeździe Szkolnych Kół Caritas diecezji tarnowskiej, który odbył się w Grybowie. Spotkanie rozpoczęła Msza św. w tamtejszej bazylice pod przewodnictwem ks. prałata Stanisława Słowika, dyrektora Caritas Diecezji Rzeszowskiej. W koncelebrze uczestniczyli księża - asystenci kościelni Szkolnych Kół Caritas. Po Eucharystii młodzież miała okazję zwiedzić ciekawe miejsca Grybowa. Następnie rozpoczęła się wspólna agapa. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął bp tarnowski Andrzej Jeż.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 IX Zjazd Szkolnych Kół Caritas