Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zakończenie projektu "My mamy klasę"

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zakończenie projektu "My mamy klasę"

W II semestrze roku szkolnego 2014/15 16 uczniów Publicznego Gimnazjum w Uszwi brało udział w projekcie organizowanym przez Instytut Goethego w Warszawie pt."Wir haben Klasse/My mamy klasę". Projekt skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych, którzy wspólnie uczą się języka niemieckiego i wyrazili chęć dokonania zmian w aranżacji klasy, w której uczą się tego języka. Celem konkursu było motywowanie uczniów do partycypacji w zmianach przeprowadzanych w szkole oraz do wprowadzania zmian w sali lekcyjnej wspierających proces dydaktyczny. 
Uczniowie sami przygotowywali pomoce dydaktyczne, plansze, plakaty oraz fiszki do nauki języka. Realizacja projektu nie byłaby możliwa bez pomocy rodziców oraz lokalnych przedsiębiorców, którzy włączyli się w przygotowanie sali na potrzeby nauki języka niemieckiego. Szczególne podziękowania należą się: Panu Piotrowi Czyżyckiemu, Panom Pawłowi i Stanisławowi Kleckim oraz Państwu Marcie i Piotrowi Pawełkom.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Zakończenie projektu "My mamy klasę"