Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Informacja o bezpłatnym kursie tańca

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Informacja o bezpłatnym kursie tańca

W poniedziałek 13 lipca 2015r. o godzinie 17.00 w Publicznym Gimnazjum w Gnojniku odbędą się pierwsze zajęcia kursu tańca zorganizowanego w ramach „Młodzieżowej Inicjatywy Obywatelskiej” dla młodzieży zamieszkałej na terenie gminy Gnojnik.

Zapisy odbędą się na pierwszych zajęciach. Warunkiem przyjęcia jest wypełnione oświadczenie rodziców.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Informacja o bezpłatnym kursie tańca