Apel podsumowujący i pożegnanie absolwentów 2014/2015

25 czerwca odbył się tradycyjny apel podsumowujący pracę szkoły za rok 2014/2015. Uroczystość ta rozpoczęła się wspólną Mszą Świętą, a następnie Pani dyrektor Barbara Kondziołka już na sali gimnastycznej przedstawiła zebranym nauczycielom, uczniom i rodzicom wyniki pracy dydaktycznej i wychowawczej naszej placówki. Była to okazja do wręczenia nagród i wyróżnień dla uczniów, którzy osiągnęli sukcesy dydaktyczne, sportowe lub działali aktywnie na rzecz szkoły i klasy. Poznaliśmy Ucznia Roku, którym została Klaudia Warkocz oraz Sportowca Roku, którym został Kacper Grzesicki. Pani dyrektor rodzicom, których dzieci otrzymały najwyższe wyniki w nauce wręczyła List Gratulacyjny. Zaś tym rodzicom, którzy angażowali się w pracę na rzecz szkoły serdecznie podziękowała i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Po części oficjalnej uczniowie klas II i III zaprezentowali okolicznościowe programy artystyczne. Uczniowie klasy III w swoim występie podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za pracę i trud włożony w ich naukę i wychowanie.

{gallery}aktualnosci/2014_2015/zakonczenie_roku{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Apel podsumowujący i pożegnanie absolwentów 2014/2015