Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Odwiedzamy Kraków

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Odwiedzamy Kraków

23 czerwca uczniowie II klasy pojechali na wycieczkę do Krakowa. Najpierw zwiedzili wystawę w Muzeum Narodowym, a potem w teatrze Juliusza Słowackiego obejrzeli spektakl „Chory z urojenia” z doskonałą rolą Andrzeja Grabowskiego. Po dużej dawce humoru uczniowie przeszli do Muzeum Inżynierii Miejskiej, gdzie zwiedzili wystawę motoryzacji. Potem wzięli udział w wystawie interaktywnej z fizyki. Na koniec w ramach warsztatów budowali poduszkowiec.